tmkjfgh gjfgh

Felicitări doamnei primar, Raisa Spinovschi care va fi la conducere pentru anii 2019-2023!

Felicitări doamnei primar, Raisa Spinovschi care va fi la conducere pentru anii 2019-2023. Să Vă dea bunul Dumnezeu multa sănătate și in continuare să reușiți sa faceți multe lucruri frumoase în comuna noastră, iar activităţile în care sunteţi încadrată să se bucure de succes. Vă dorim multă armonie în familie şi Vă mulţumim pentru verticalitatea de care daţi dovadă îndeplinindu-Vă funcţia de Primar al comunei noastre.

Toți cetățenii care v-au votat Vă sunt recunoscători pentru munca pe care o depuneţi pentru a realiza schimbarea în bine până la capăt şi Vă apreciază ardoarea cu care luptaţi pentru cauza oamenilor.Vă dorim să culegeţi cât mai multe roade din eforturile pe care le faceţi pentru localitate !